Roviště

!!! Provoz kempu ukončen !!!


Přijměte prosím naše pozvání do autokempu Roviště. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem, vybavení kempu a ochotnému personálu schopni uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené chaty nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota.

Autokemp Roviště najdete poblíž silnice spojující Sedlčany a Příbram, odbočka 100m u mostu přes Vltavu. Autokemp Roviště je umístěn v příjemném klidném lesním prostředí. Pro rezervaci Chaty nás neváhejte kontaktovat 
reklama
        

Autokemp Roviště

Autokemp Roviště leží v poklidné rekreační oblasti na pravém břehu Slapské zdrže.Romantický kemp je umístěn v krásné nepokažené panenské přírodě s atraktivním a na ovzduší čistým okolím.

Kemp nabízí 12 chat se dvěmi samostatnými ložnicemi 3 + 2 lůžka; 3 čtyřlůžkové chaty s poschoďovými postelemi (palandy). Všechny pokojíky jsou bez příslušenství, vybavené vařičem a nádobím. Dále je k dispozici rozsáhlá plocha pro stany a karavany. Pro karavany jsou zajištěny elektrické přípojky.
https://www.facebook.com/roviste?fref=tsPodřízené stránky (3): Ceník Mapa Služby